Informacyjna wichrzycielka o nowym iPhone SE 2018.

7 września 2022 Porady

W ciągu weekendu w internecie pojawił się wysyp sprzecznych ze sobą doniesień, często wykluczających się. Nadążanie za informacjami staje się coraz trudniejsze i sugeruje, że niektóre z wcześniejszych plotek mogą nie być prawdziwe.

iPhone SE 2 będzie dostępny dopiero we wrześniu

Mac Otakara to japoński serwis, który donosi, że nowy iPhone SE pojawi się na rynku dopiero w 3 kwartale. Najprawdopodobniej nastąpi to we wrześniu.

Wynika to z faktu, że Apple wciąż testuje prototypy nowego SE. Mówi się, że niektóre z prototypów są podobne do oryginalnego modelu, a inne mają 6-calowy ekran. Trudno w to uwierzyć, ponieważ podstawowa idea modelu SE byłaby utrudniona przez tak duży ekran.

Kolejnym faktem, który poddaje w wątpliwość doniesienia japońskiego serwisu są informacje z kwietnia, z których wynika, że w Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej znaleziono informacje o nowym sprzęcie Apple. Bardzo prawdopodobne jest, że wśród nich znajdzie się iPhone SE 2. Można się spodziewać, że jego premiera odbędzie się w maju lub w czerwcu tego roku.

iPhone SE 2 zostanie zastąpiony przez iPhone SE (2018).

Evan Blass jest znany ze swojego konta na Twitterze. Zawiera na nim sprawdzone informacje, które z czasem okazują się zgodne z rzeczywistością. Na Twitterze napisał, że nadchodzi nowy model iPhone'a SE, ale nie będzie się on nazywał iPhone SE 2, a iPhone SE (2018).

pic.twitter.com/1223C0s70N

- Evan Blass (@evleaks) 11 maja 2018 r.

Ten fragment dokumentu sprawił, że wiele osób wyciągnęło daleko idące wnioski co do tego, jak będzie wyglądał nowy SE. Według niektórych doniesień nie należy się spodziewać, że nowy model będzie wyglądał jak iPhone X. Powinniśmy również zapomnieć o notchu, oraz ekranie rozciągniętym na cały panel. Oznacza to, że te rendery się nie sprawdzą - a szkoda, bo były bardzo obiecujące.

W sieci pojawiło się wiele szczegółów na temat iPhone'a SE (2018). Wiele osób mówiło o bezprzewodowym ładowaniu i szklanych pleckach urządzenia. Inni mówili, że będzie ono pozbawione minijacka. Jeszcze inne osoby poruszyły temat wielkości jego ekranu.

Czekamy na potwierdzenie w sprawie telefonu, ale mamy nadzieję, że Apple wkrótce wyda stosowne oświadczenie. Prawdopodobnie nastąpi to w trakcie WWDC 2018, które zaplanowano na początek czerwca. Czekamy z niecierpliwością i mamy nadzieję, że szum informacyjny zostanie zastąpiony konkretnymi informacjami.

Wcześniej informacje o nowym SE zamieszczaliśmy tutaj, tutaj i tutaj.

7 września 2022 Porady

0 Komentarze