Z niecierpliwością czekamy na 4 nowości Apple

3 września 2022 Porady

Z niecierpliwością czekamy na zapowiedzi, które zrewolucjonizują rynek elektroniki, tak jak powinni to robić Appleomaniacy. Nowe smartfony, laptopy i słuchawki to jedne z najbardziej wyczekiwanych produktów Apple.

(pexels.com)

iPhone 2019

Nowe iPhone'y będą dostępne dopiero we wrześniu, ale fani Apple już dzielą się swoimi spekulacjami na temat nadchodzących iPhone'ów. Oto topowe fakty i domysły na temat iPhone'a 2019!

  • Nowe smartfony Apple najprawdopodobniej będą wyposażone w procesor A13, który jest bardziej wydajny niż A12 Bionic.
  • Krążą plotki, że nowe Jabłka mogą być pozbawione wcięcia w ekranie lub notcha. Firma AMS, dostawca części do iPhone'ów, ujawniła, że opracowuje technologię o nazwie "Behind OLED", która pozwoliłaby ukryć czujniki pod ekranem. Nie jest jasne, czy iPhone'y 2019 będą miały niesławne wcięcie.
  • Najnowsze iPhone'y będą wyposażone w potrójny aparat. Oczekuje się, że smartfony z pięcioma aparatami od Nokii i Huwaei zostaną wydane jednocześnie.
  • Apple może odsłonić nowy ekran startowy dla swoich jabłek w 2019 roku.
  • Apple może zrezygnować ze złącza Lightning, jak twierdzą entuzjaści iPhone'a.

MacBook Pro 2019 r.

Aby zaspokoić potrzeby profesjonalnych filmowców, muzyków i grafików, w tym roku pojawi się modułowy MacBook Pro. Apple udało się wcześnie wyeliminować błędy dzięki testom z osobami, których dotyczy nowy MacBook Pro. Nie jest zaskoczeniem, że nowy Mac będzie miał cichszą klawiaturę, a także szybszy procesor. Możemy mieć tylko nadzieję, że Apple włączy obsługę Apple Pencil w MacBook Pro 2019, ponieważ jest to sprzęt skierowany do profesjonalistów.

Mata ładująca AirPower

Jak podaje ChargerLAB z Chin, Apple rozpoczęło produkcję długo oczekiwanej podkładki ładującej AirPower. Miała ona zostać wydana w styczniu ubiegłego roku. Inżynierowie Apple pocą się nad szczegółami konstrukcyjnymi, które spowodowały opóźnienie. AirPower będzie wyposażony w wiele modułów ładujących, które mogą jednocześnie ładować do trzech urządzeń, w tym AppleWatch, iPhone i AirPods. Mata ładująca AirPower nie jest jeszcze dostępna na stronie Apple. Nie ustalono też daty premiery. Jeśli wierzyć doniesieniom ChargerLAB, mata ładująca AirPower będzie dostępna w sklepach iSpot jeszcze w tym roku.

AirPods 2

Słuchawki AirPods 2 będą dostępne w ostatnim kwartale tego roku. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć więcej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mata ładująca AirPower kompatybilna z AirPods ma trafić na rynek w 2019 roku. Nowe słuchawki Apple mają wspierać technologię "Hey Siri" , dając nam pełną kontrolę głosową. AirPods 2 są również wodoodporne. Apple ujawni również nowe etui, które będzie pasowało do słuchawek AirPods 2 przed ich premierą.

3 września 2022 Porady

0 Komentarze