Poznaliście już datę premiery iPhone'a XI?

5 września 2022 Porady

Ups, chyba ktoś tu popełnił błąd... to był CEO japońskiego telco SoftBank. Jego język okazał się być zbyt długi. Wydaje się, że poprawnie przewidział datę premiery nowych iPhone'ów, co jest zbiegiem okoliczności. Daty, które krążyły w internecie od jakiegoś czasu, teraz wydają się być potwierdzone.

iPhone 2019 r.

Podczas spotkania z inwestorami Ken Miyauchi (CEO japońskiego SoftBanku) mówił o zmianach w japońskim prawie, które wejdą w życie 1 października. Dotyczą one wymogu, aby operatorzy komórkowi musieli rozdzielić oferty post-paid i smartfonów.

Prawo wejdzie w życie w październiku. Miyachi, który przedstawił zmiany, stwierdził, że nowe modele iPhone'ów będą sprzedawane w dotychczasowych abonamentach tylko przez dziesięć dni.

Po pewnym czasie doszło do zamieszania i szef SoftBanku próbował wycofać się ze swoich słów. Twierdził, że nie zna dokładnej daty premiery nowych smartfonów giganta z Cupertino.

iPhone 11 - data premiery

Według CEO, oficjalnej premiery sklepowej nowych iPhone'ów możemy spodziewać się 20 września. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia.

Preordery na to etui powinny rozpocząć się 13 września, czyli na tydzień przed premierą, co jest standardowym terminem przy premierach Apple.

Preordery składane są zawsze w tym samym tygodniu, co prezentacja urządzenia. Przez ostatnie siedem lat odbywały się we wtorki i środy. Prezentacji urządzenia możemy spodziewać się we wtorek, 10 września, gdyż środa przypada na 11 września, czyli 18. rocznicę ataków na World Trade Center w Nowym Jorku. Przedstawiciele Apple'a pokażą nam wtedy iPhone'a XI w pełnej krasie.

Japonia będzie jednym z pierwszych krajów, które będą sprzedawać iPhone'a.
Premiera iPhone'a 11 w Polsce

Od lat utrzymuje się trend, że nowe iPhone'y trafiają do naszego kraju tydzień po światowej premierze. Spodziewamy się, że nowe iPhone'y Apple'a pojawią się w naszym kraju do 27 września.

5 września 2022 Porady

0 Komentarze