Czy hybryda jest możliwa? MacPad Pro?

3 września 2022 Porady

W internecie odkryto naprawdę wyjątkowy i dziwaczny koncept. Jest to połączenie iPada Pro i MacBooka Pro, a także iMaca Pro. Wygląda to na naprawdę odważną fuzję różnych urządzeń ze stajni Apple.

Jaki ma być MacPad Pro?

Informacja ta może być przydatna, jeśli na co dzień w pracy lub w celach prywatnych korzystamy z wielu urządzeń wyprodukowanych przez Apple, takich jak iPad czy MacBook. Mimo, że nie cieszą się dużą popularnością, to nadal posiadamy minimum iMaca. Jest jednak wiele osób, które korzystają z tego urządzenia. Wiele platform Apple w jednym urządzeniu? To futurystyczne i sprawia, że z ekscytacją patrzymy na nowinki technologiczne, które stworzą dla nas inżynierowie największych firm.

Koncepcja wideo

Bardzo intryguje nas pomysł składanego ekranu, co widać na poniższym wideo. Jest to znacznie lepszy pomysł niż składany smartfon, który zaproponował niedawno Samsung. Ten telefon można złożyć, aby stał się małym tabletem. W porównaniu z tym koncept wydaje się dziwny. Koncepcja foldable sprawdza się najlepiej w przypadku większych urządzeń elektronicznych.

Ta hybryda pokazuje, że możliwe jest połączenie urządzeń takich jak iPad, MacBook i iMac w unikalną i artystycznie wyglądającą fuzję.
Należy jednak zaznaczyć, że autorem tego pomysłu jest Kevin Noki. Wyobraził on sobie idealne urządzenie, które w zależności od kształtu i funkcjonalności dostosowuje się do naszych aktualnych potrzeb.

Twórcy wizualizacji można zaufać, że jest optymistą. Urządzenie nazwał MacPad Pro 2020, sugerując, że takie urządzenia mogą trafić na półki sklepowe już za dwa lata. Jest to trudne oczekiwanie, zwłaszcza, że nie wiemy, czy Apple byłoby w stanie stworzyć taki sprzęt w tym czasie. Ile jednak kosztowałby taki przedmiot? Wiemy, że Apple spodziewa się, że będzie on kosztował tyle samo, co iPad Pro plus cena za MacBooka Pro plus cena za iMaca Pro + podatki. Nie byłby to więc zakup dla każdego.

3 września 2022 Porady

0 Komentarze