Nowy iPad Pro 2019 z potrójną kamerą?

5 września 2022 Porady

Można usłyszeć następujące slogany: "Nowy iPad z potrójną kamerą" lub "Tegoroczny iPhone będzie wyposażony w cztery kamery!". To często koncepcje wizualne tworzone przez osoby uzdolnione w dziedzinie projektowania wizualnego. To ich wyobrażenia o tym, jak mogą wyglądać nowe urządzenia i bardzo rzadko zdarza się, że mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości. W tym przypadku jest inaczej. Przecieki na temat iPada Pro z potrójną kamerą pochodzą z wiarygodnych źródeł związanych z łańcuchem dostaw Apple.

iPad Pro 2019 r.

Apple zamierza wprowadzić wiele zmian w iPadzie Pro. Jedną z tych zmian jest wprowadzenie potrójnego aparatu fotograficznego w miejsce pojedynczej kamery, która znajdowała się na pleckach iPadów. Trzy aparaty będą rozmieszczone w taki sam sposób, jak w nadchodzących iPhone'ach.

Macotacara, japońska strona internetowa, jako pierwsza otrzymała informacje od dostawców komponentów Apple. To również od nich powstała informacja o potrójnej kamerze w iPadzie Pro.

Nowy iPad 2019 z ekranem o przekątnej 10,2 cala

Przeciek wspomina również o nowym iPadzie. Oczekuje się, że będzie on miał 10,2-calowy ekran i będzie bezpośrednim następcą iPada z 9,7-calowym ekranem. Model ten miałby być wyposażony w konfigurację dwóch aparatów fotograficznych.

W obu modelach nastąpiłaby znaczna poprawa jakości i technologii aparatu fotograficznego oraz innych kamer. Technologia nagrywania wideo i fotografii byłaby znacznie lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Te kwestie były do tej pory problemem iPadów.

Tablety te miałyby więcej kamer, co znacząco wpłynęłoby na ich możliwości związane z rozszerzoną rzeczywistością, którą Apple powoli wprowadza.
AR będzie kluczową technologią, na którą firma z Cupertino chce położyć nacisk, dzięki tym zmianom w tabletach

Apple wydają się być naturalnym postępem w wykorzystaniu technologii. Mocniejsze aparaty w iPadach mają sens.

5 września 2022 Porady

0 Komentarze