Chińskie telefony - TOP 10

30 grudnia 2018 Chińskie telefony

Dobry chiński telefon to obecnie połączenie urządzenia o dobrej specyfikacji, funkcjonalności oraz niskiej ceny. Urządzenie takie działa szybko, otrzymuje dual SIM i również pojemną baterię, a będzie kosztować mniej niż prestiżowi konkurencji. Doradzamy więc jakie urządzenie z Chin warto kupić. Chińskie telefony cieszą się większym zainteresowaniem, ponieważ działają tak samo dobrze jak te najbardziej popularne a czasami nawet lepiej niż konkurencja a jednocześnie znacznie mniej kosztują.

W tym zestawieniu mamy kilka ciekawych urządzeń, na których warto się zdecydować. Chińskich telefonów już nie trzeba się obawiać. Już dawno przestały się kojarzyć z tandetą. Wręcz przeciwnie – teraz te urządzenia kupują te osoby, które wiedzą, że mniej znane logo nie oznacza gorszych wrażeń na co dzień. Dobry telefon z Chin walczy nie tylko niską ceną. Często oferuje także doskonałą funkcjonalność i wydajnością na poziomie, która jest podobna do prestiżowej konkurencji.

Doskonałym przykładem będzie tutaj między innymi Pocophone F1, który wchodząc na rynek kosztował około 1500 zł a miał znakomity procesor SnapDragon 845, 6 GB RAM i również 64 GB pamięci. Taką specyfikację wiele konkurencyjnych smartfonów daje tylko w wysokiej cenie. Oczywiście sam fakt, że urządzenie jest od chińskiego producenta oczywiście nie znaczy od razu, że to dobre urządzenie. Warto stawiać na produkty albo marki, które mają pozytywnie opinie, zawsze warto sprawdzać testy, rankingi, czytać recenzje. W ten sposób  będzie można o urządzeniach się czegoś więcej dowiedzieć i dzięki temu wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy. To co bardziej ciekawe to fakt, że znajdziemy bardzo dużo ciekawych sprzętów, w których pojawia się czysty android , bez dodatkowej nakładki, co dla wielu ludzi jest ciekawą propozycją. Jeśli ktoś poszukujecie dobrego chińskiego urządzenia to tutaj znajdziecie kilka ciekawych tanich telefonów o bardzo dużych możliwościach i dobrej jakości.

Dobre chińskie smartfonyPocophone F1

To najlepsze urządzenie dostępne w cenie do 1500 zł. To właściwie duże zaskoczenie, że jak na tak dobrą wydajność i szybkie działanie jakie oferuje ten sprzęt. Pocophone f1 ma procesor z najwyższej półki do tego również 6 GB RAM oraz minimum 64 GB pamięci. To elementy, które są na poziomie najlepszych flagowców, a więc ta propozycja wygląda naprawdę świetnie. Jak wiadomo flagowe telefony czyli te najlepsze są drogie, zaś ten kosztuje tylko 1,5 tysiąca złotych. Nawet ponad połowę mniej niż flagowce.

Xiaomi Mi A2 Lite

To kolejne urządzenie od Xiaomi, które daje dobre urządzenia w atrakcyjnej cenie. Ten sprzęt do 1000 złotych świetnie się prezentuje, dostajemy android 8.1 bez nakładki, dzięki czemu jest wygodny, przejrzysty. Oprócz tego akumulator 4000 mah, dobry i wydajny aparat oraz jasny wyświetlacz.

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi A2 to nieco droższa, ale bardziej wydajna propozycja, która ma Snapdragona 660 i Ram 4GB pamięci 64 GB, szybkie Wi-fi, ale mniejszy akumulator co sprawia, że czas pracy na tym akumulatorze będzie krótszy. Całość ma czysty Android 8.1 więc pod tym kątem to świetna propozycja.

Xiaomi Redmi 5A

To tani ale wystarczająco dobry smartfon. W polskich sklepach kosztuje około 450 złotych a więc to bardzo tani sprzęt, a zaskakująco dobry. Dostajemy Snapdragona 425, niezłą baterię, miejsce dla karty pamięci microSD, dual SIM, obsługuje również wysokie pasma LTE i ma dobry aparat. 

30 grudnia 2018 Chińskie telefony

0 Komentarze